Tour de Brno café

Slíbila jsem na pátek článek. Několikrát (Terka se mě bůhví proč ptá na jednu a tu samou věc pořád dokola). V pondělí jsem byla do noci v práci. V úterý jsem byla unavená. Ve středu líná. A ve čtvrtek jsem zcela neplánovaně podnikla Tour de Brno café.

Takže se budeme tvářit, že jsem svůj slib neodbyla.

Tohle Tour můžete podniknout pěškobusem. Uvidíte kafe, kafe, kafe, a pak taky trochu kafe. Jo a zmrzlinu. Je to ideální okruh pro nově příchozí, kteří ještě nemají svou oblíbenou kavárnu. Je to i pro ty, kteří už ji mají, ale někdo jim zasednul oblíbené místo v rohu. Vyzkoušejte si na vlastní kůži, kde hraje dobrá muzika, kde je nejlepší espresso tonic, kde rychlá obsluha a kde skvělé chuťovky. Pak si udělejte pár grafů a určitě se vám podaří vyhodnotit, kam se vyplatí přinést knihu a zůstat na pár stránek. A pokud nám zůstanete věrni, třeba tu najdete pár rozpracovanějších článků, které včas uveřejním (slibuju).

 

Kavárny_web

 

Ta zastávka na zmrzlině na Zelňáku přijde vhod a ti největší kávoví borci si dají shot espressa i u vyhlášeného kofi kofi stánku. Ne proto, že by bylo tak dobré, ale proto, že chtějí ukázat, kolik kofeinu dokáží vstřebat (tímto zdravím svou sestru).

A pokud si cestou nestačíte udělat selfie pod koněm, je to ideální záminka se vrátit a nabití energií pokračovat na stojáka na Jakubáku a pak v brněnských ulicích probdít noc.

 

IMG_1686

(Visited 215 times, 1 visits today)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *