Knihomolské Vánoce

Vánoce jsou za dveřmi a my pomalu zvolňujeme. Ještě než vás ale ponecháme vánočním radovánkám a svátečnímu klidu, nabízíme pár tipů na knihomolské Vánoce. Od dekorací, po dárky až po vánoční stromek. Značka: pouze pro zapálené.

 

 

Vánoční dopisy

Být knihomolem znamená milovat knihy. Ale taky papír a psaní a dopisy. A Vánoce jsou pro dopisy jako stvořené. Ať už budete psát Ježíškovi, babičce nebo kamarádce na druhý konec světa, návštěva papírnictví nikdy není promarněný čas.

 

dopisy

 

Dekorace

 

Vánoce jsou za humny a vy chcete svátečně vyfiknout vaši domácnost a přitom zůstat věrni své vášni? Seberte pár starých knih, rozstříhejte braky z vašeho mládí a ukažte každému, kdo k vám přijde na svařák, že tady bydlí knihomol.

 

dekorace

Ozdoby

 

Čokoládové kolekce už jsou pasé a lajfstajlové časopisy radí měnit barvu ozdob podle toho, která je zrovna v módě. Podle nás je v módě neřídit se módou, ale tím co vás baví…a navíc, knihy, ty z módy nevyjdou nikdy.

 

ozdobicky

 

Dárky

 

Chcete svou knižní vášeň dotáhnout do detailu a zároveň neutratit za balící papír víc než za to, co je v nich? Prosím.

 

darky

 

Stromeček

 

A pokud jste do knih úplní cvoci, máme pro vás tip. Stromek letos nechte v lese, nebo před supermarketem, ušetřete si čas vybírání nejsymetričtějších větví a zametání jehličí a postavte si stromeček jednoduše sami, jak vás známe, materiálu na něj budete mít dost.

 

strom

 


Přejeme vám jen ty nejkrásnější příběhy, do kterých se v roce 2017 budete moci ponořit!


 

(Visited 588 times, 1 visits today)

1 thought on “Knihomolské Vánoce”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *