Charakter bakery & coffee shop

Mám ráda, když si kolem sebe můžu udělat svůj pracovní bordel. Mám ráda, když se mi neseká wifina. Mám ráda, když se obsluha nevtíravě usmívá.

.

FullSizeRender_8

.

Kavárna Character Bakery splňuje všechny moje Mám ráda záložky. Navíc ji mám po cestě z práce. A protože se nachází hned u hlaváku, je mi jasné, že ji máte po cestě taky. Ať už cestujete kamkoli.

.

FullSizeRender_2

.

Vřele doporučuju se zastavit na jednom z jejich „zdravých“ dortů. Najdete tam každý den jiný a i já se ve slabších chvílích nechávám zlákat těmi módními nálepkami veganský a bezlepkový. To je přeci potom, jako kdybych jedla třeba ovoce. No, ne snad?

.

FullSizeRender_9

.

Takové to něco navíc se vám schovává pod zadkem. Sedíte totiž na jedinečných židlích pomalovaných místními umělci, které časem půjdou do veřejné dražby na dobročinné účely.

.

FullSizeRender_7

.

Character bakery pro mě spadá do kategorie kaváren pracovních. Nenajdete tam hluboká křesla, kterými protečete až na zem, což je sice poetické pro čtení, ale naprosto nepraktické při práci. Hudba tam nehraje nahlas, spíš tak lehce šumí v pozadí. Stoly jsou stoly a ne podnožky pod nohy, u kterých nejenže vypadáte jako Quasimodo, ale po chvíli psaní na notebooku se tak i cítíte. Zkrátka všechno nahrává tomu, abyste tady byli maximálně produktivní a napsali třeba recenzi na jednu kavárnu.

.

FullSizeRender_1

 


Podmínky pro pracovně-čtecí odpoledne

WIFI: ano

JÍDLO: vegan

KAFE: skvělé

ALKOHOL: pivo na žízeň


 

FullSizeRender_3

 

FullSizeRender_4

 

FullSizeRender_6

 


Dlouhý okno mezi spoji?

Do Charakter bakery skoč tudy: KLIKNI


 

(Visited 209 times, 1 visits today)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *